W ostatnich tygodniach odbyły się zawody rangi Mistrzostw Polski – Mistrzostwa Polski Juniorów [19-21 i 22-25] iMiędzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.[KP, WP, PM, ZP].

Najpierw [12 [października] swoje umiejętności potwierdzili w Wądzyniu młodzicy [roczniki 2009 i młodsi].

Antoni Danek [uczeń klasy IIF], grając w parze z Adamem Rozmiarkiem[(Poznański Klub Brydżowy], zajął drugie miejsce. Również wysokie, bo szóste miejsce, zajęły Pola Pawlak  [Iiba] i Michalina Biechońska(Iig), a na ósmym miejscu swoją przygodę zakończyli Malwina Kiełtyka [Iid] i Viktor Höhn [IE].

Antek był też członkiem reprezentacji Wielkopolski w odbywających się bezpośrednio po MMM Mistrzostwach Polski Młodzików, gdzie zajęła ona drugie miejsce, nieznacznie ulegając w finale AZS UW Warszawa.

Od lewej: Antek Danek, Pola Pawlak, Michalina Biechońska,Malwina Kiełtyka, Viktor Höhn

Tydzień później w dniach 18-20 października w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów.

Nieliczna reprezentacja Dąbrówki ]6 zawodników w 19-21 i 6 w 22-25] spisała się znakomicie. W bardzo ważnej  klasyfikacji klubów zajęliśmy 3 miejsce!

Na ten sukces złożyły się sukcesy indywidualne:

Złoto w turnieju dziewcząt U21 [w parze z Zofią Trojan z AZS Wratislavia] zdobyła Maria Niklaus, a srebro Alicja Kaczmarek [w parze z Sonią Piwowarczuk z TB Silesia Gliwice]

Znakomicie zaprezentowały się nasze reprezentacje w turniejach teamów.

U21 reprezentowali nas Maria Niklaus, Jakub Piłat, Jakub Nawrocki i Szymon Graś, a w U25 Jan Cieśliński, Mikołaj Jankowski, Kajetan Gościański i Michał Kaleta [gościnnie].

Obie nasze drużyny zdobyły srebrne medale w swoich kategoriach! Wielkie brawa!

Od lewej [wszyscy. z wyjątkiem J. Piłata to uczniowie lub absolwenci naszej szkoły]:

Jakub Nawrocki ,Jakub Piłat, Antek Krawiecki, Kajetan Gościański, Józef Bugajewski, Maria Niklaus, Mikolaj Jankowski, Alicja Kacznmarek, Szymon Graś i Łukasz Józkowiak [brakuje na zdjęciu Marii Banaszkiewicz].